Diskuzní Fórum

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hodnocení

Kdepak.. "dokonalost" sama.. :)))))))

Datum
Vložil
Titulek

kopacky

kua mel sem vedet ze mate takovou soutez tak bych sel na tu hostovacku rad:-)
ikdyz...premyslim ze v blatne by me psenka asi nekvetla...co sem tam byl vzdy se mi neco stalo..do ted nemuzu kua hrat!!!:)

Datum
Vložil
Titulek

Re: kopacky

nevim jestli bys v naší konkurenci uspěl, ale třeba bude šance i příští rok.. :P a jak to tak vidím, tak je uplně jedno, jestli kopeš za Blatno nebo za Kolešcity, pořád nějaký to bebíčko máš.. ;o)))

Datum
Vložil
Titulek

Re: kopacky

stejnak ta anketa je ovlivnena :) Mara v poslednim hodnoceni mluvi za vse :) Aby hráč byl hodnocen, musí odehrát alespoň 10 min utkání.... no co k tomu dodat,ale asi to dostal za to,ze mi dal nejvic hlasu v ankete: ano 500... :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: kopacky

Líbo, prestan prosim uz byt ukrivdene male dite, Mara dostal hodnoceni za to ze poctive a prinosne vykonaval pomezniho a to celych 90 min, to je soucast tymu, mozna to poznas i sam .-)))) a pokud vim kazdy hlasuje jen jednou az na Edu.-)))

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: kopacky

ja tu mluvim za vsechny :) me nejde o kopacky, ale o princip :))) ja mam svoje zlutasky ;)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: kopacky

princip pochopis v nedeli tesne pred fotbalem:-))) kdybych Maru nehodnotil, mel by stejny prumer, ma znamka nemela vliv, on vic zapasu stejne nebude hrat.-)))

Datum
Vložil
Titulek

tričko

Maskot prosí o navracení pracně ručně vyrobeného trička, dotyčný do něj může zhubnout později :o)))))

Datum
Vložil
Titulek

Re: tričko

Potrebuji adresu, telefon, a cislo podprsenky abych si byl jistej ze vracim tricko tomu spravnemu cloveku, z dokopny si pamatuji jen velikost.-))))))

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: tričko

Zeptej se Webmastera ten tydle informace jistě rád předá a mužeš po něm předat i to tričko :o)))))))))))))))))))

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: tričko

jsem gentleman, pokud jsem te nekde nevedomky svlekl z trika tak ho vratim osobne, jen zadne deti neberu za sve upozornuji, dokopna nebyla zas tak divoka :-))))))))

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: tričko

dokopná sice tak divoká nebyla zato ale dost dlouhá na to abys me z toho trička dostal :o)))) hold teda osobni předání rekni kdy a kde budu tam :-D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: tričko

vau.-))))takle rychle to jeste s babovkou nikdy neslo:-))))) poslu ho po panu webmastrovi a poslu po nem pusu jako diky za pujcene triko :-))) tedy pokud tu pusu on odemne ustojí .-)))

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: tričko

muhehe...uvidíme :o)))

Datum
Vložil
Titulek

Hodnocení

Hodnocení jednotlivců je sice velice působivé, zato nikde nevidím stupnici hodnocení, která by mohla být na přehledném místě (pokud tomu již tak je, pak se omlouvám), třeba i s každým výsledkem fotb. utkání. Je to nepřehledné a po každém zápase týden co týden to hledat, je únavné.

<< 494 | 495 | 496 | 497 | 498 >>

Vyhledávání

© 2009 Created by Karel Matoušek